Spam

17 komentarzy:

 1. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.
  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 2. Przyjmując dwa ostatnie pchnięcia, spod jego zaciśniętych powiek wypłynęło kilka słonych łez. Chociaż przez cały czas podpierał się dłońmi o zimny, obskurny mur, czuł się tak, jakby w każdej chwili miał stracić przytomność i nie odzyskać jej nigdy więcej. Znów czuł się, jak ostatni śmieć, jak ostatni kawałek gówna, odrzucony przez społeczeństwo.
  Starając się powstrzymać prawdziwy potok łez, schylił się i zacisnął palce obu dłoni na gumce od bokserek, zahaczając jednocześnie o materiał szarych, brudnych, zniszczonych dresów. Obie warstwy przeciągnął przez długość nóg i zatrzymał dopiero na wychudzonych biodrach, na których zawisnęły luźno.
  -Widzimy się za tydzień, Justin - mężczyzna po pięćdziesiątce, z gęstym, siwym wąsem, zakręconym końcami ku niebu, pogładził chłopaka po ramieniu, wsuwając do kieszeni jego dresów dwudziestodolarowy banknot z wizerunkiem Andrew Jacksona, siódmego prezydenta Stanów Zjednoczonych, płacąc mu tym gestem za seks. Szybko poprawił swoje eleganckie spodnie, zapiął guzik oraz pasek, po czym odszedł, dumnie wypinając pierś.
  Ani przez chwilę nie pomyślał o wraku człowieka, jaki krył się w dwudziestojednolatku. Na kilometr bił od niego smutek, którego nie rozwiewał ani podmuch jesiennego wiatru, ani jasne promienie słoneczne. Chłopak o karmelowych oczach i jasnych, brązowych włosach, z grzywką opadającą na czoło, już dawno zapomniał, czym jest uśmiech i spokój, na stałe goszczący w sercu.
  Czuł się upokorzony, jednak zdążył przyzwyczaić się do uprzedzonych spojrzeń i wulgarnych określeń jego zaniedbanego wyglądu oraz brudnych, podartych ubrań, wiszących na jego wychudzonym ciele. Nie miał wsparcia w nikim. Pomagał mu jedynie widok krwi, wypływającej z nadgarstków, oraz sen, zabierający go do innego świata.
  Zsunął się po ścianie na brudny peron starego, opuszczonego dworca Michigan Central Station w Detroit. Schował głowę w kolanach i począł robić to, co od lat go uspokajało. Rozpłakał się, niczym małe dziecko, które przestało odczuwać rodzicielską miłość. On również chciał być przez kogoś kochany. Chciał czuć, że nie jest sam i że ktoś uroni nad jego trumną chociaż jedną łzę.
  Wstał z brudnej, wilgotnej posadzki, kiedy rękawy jego bluzy przesiąkły od łez, wycieranych w jej materiał. Dostrzegłszy kawałek suchej bułki, leżącej przy jednym z filarów, schylił się po nią i szybko włożył do ust, bojąc się, że jego wyobraźnia spłatała mu figla, pokazując minimalną ilość pożywienia. Każdy kęs wydłużał jego życie o kolejny dzień. Kolejny dzień walki w miejskiej dżungi, nie oszczędzającej tych najsłabszych, nie oszczędzającej takich, jak on.
  W końcu wyprostował się, nabrał w płuca powietrza i odkaszlnął kilka razy, czując przy tym ból, rozchodzący się po klatce piersiowej. Zarzucił na głowę szary kaptur, a zziębnięte dłonie schował w kieszeniach dresów, pilnując przy tym dwudziestodolarowego bankntotu, jak oka w głowie. Zaczął iść przed siebie, mijając kolejne filary, aż w końcu wychodząc pod gołe niebo, osnute światłem księżyca.
  Wracał tam, skąd przyszedł. Wracał na 18th Street.

  http://18th-street-jbff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. victim-fanfiction-jb.blogpot.com
  Cały czas wydaje mi się, że jestem obserwowana. Obracam się dookoła, lecz nie widzę nikogo, oprócz młodej mamy na spacerze z dzieckiem.
  Mimo oporu powietrza, jeszcze bardziej przyspoeszam. Przypomina sobie słowa przyjaciółki : Ktoś ciebie pytał? Czy ja już warjuję? Przecież to nic takiego. Nikt tu się nie czai i jestem bezpieczna.— powtarzam w myślach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Scarlett przeprowadza się po śmierci ojca do Londynu. Idzie do nowej szkoły i tam poznaje Luke'a. Jeszcze nie wie, że on jest przyjacielem Harry'ego - chłopaka, który od ponad roku jej szuka. Powód? Chce zemsty... Zabicie jej ojca mu nie wystarczała, planował już ją od czasu poszukiwań. Wymyślił, że przebierze się za Marcela, kujona z innej szkoły. Wszystko po to, by się do niej zbliżyć. Po drodze Scerlett odkrywa różne zagadki z przeszłości rodziny. Już pierwszego dnia w szkole zauważa, że nic nie będzie tak jak chciała i, że jej życie nigdy nie będzie takie jak dawniej...
  disguise-fanfiction.blogspot.com

  Zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. http://holidays-with-uncle-harry-ff.blogspot.com/

  Osiemnastoletnia Brooklyn Rain to córka znanego, londyńskiego prawnika. Przez rówieśników była uznawana za nieśmiałą i nieciekawą osobistość. Próbując pokonać stereotypy o sobie, idzie na domówkę urządzaną przez swojego najlepszego przyjaciela. Podczas imprezy dochodzi jednak do upokarzającej sytuacji, która zostaje nagrana przez uczniów, i wstawiona do internetu. Ojciec brunetki odwołuje jej wyjazd na Majorkę, i wysyła do dawno nie widzianego przez nią wuja, Harry'ego.

  Zapraszam x

  OdpowiedzUsuń
 6. "Ludzkie życie, tak delikatne, tak kruche. Łatwe do ugaszenia. Szukam najświeższej, najsoczystszej, najkorzystniejszej, klasowej, bez tłuszczu, bardzo chudej. Tej jedynej. Kiedyś musiałem wychodzić, aby je znaleźć. Już nie. Czy którakolwiek z nich jest prawdziwa? Potrzebuje kogoś prawdziwego, potrzebuje jej. Zawsze kłamią. Dlaczego? Zapłacą za to. Jedna po drugiej. Zapłacą za swoje kłamstwa."

  Internet nigdy nie będzie miejscem, gdzie można być bezpiecznym. Internet to prezent od Boga dla psychopatów. Olivia Douglass, dwudziestodwuletnia hakerka przekonuje się o tym na własnej skórze. Wszystko wydaje zacząć się niewinnie, stworzony profil na portalu randkowym miał sprowadzić ją na drogę randkowania, wkrótce, została celownikiem seryjnego zabójcy. Internetowego zabójcy, szukającego swojej jedynej, idealnej.

  "Pewnego dnia zrozumiesz. Jesteś tą jedyną? Czy to jesteś ty, Liv? Idealną? Przetrwałaś tak wiele. Ale to dopiero początek."
  http://bloodflowsffs.blogspot.com/ [JUSTIN BIEBER, VICTORIA JUSTICE, LILY COLLINS, HARRY STYLES]

  OdpowiedzUsuń
 7. http://upadek-aniola-ff.blogspot.com/

  [...] Jednak, z dnia na dzień wszystkie wcześniejsze rzeczy, które mnie uszczęśliwiały i dawały mi siłę, stawały się coraz bardziej męczące i wręcz ściągały mnie w dół, ku upadkowi. [...]

  OdpowiedzUsuń
 8. http://igrzyskaclarissy.blogspot.com/ <----- Osiemnastoletnia Clarissa Kelley zgłasza się na 57 Głodowe Igrzyska za siostrę zmarłej przyjaciółki. Jej mentorem jest zwycięzca 56 GI jej brat - Kristoff Kelley, a jej partnerem z Dystryktu - szkolne ciacho - Luke Carmor. Dystrykt 4 w tym roku reprezentuje Morissa Harris, której brat zginął na arenie z ręki Kristoffa Kelley. Dziewczyna za wszelką cenę chce zabić Clar. Czy jej się to uda? Czy Julia (D12), Liam (D12), Jackob (D4) i trybuci z Dziesiątki zachowają sojusz? Co organizatorzy przygotowali na arenie?

  http://igrzyska-glimmer-austen.blogspot.com/ <---- Wszyscy znamy postać Glimmer Austen - blondynki z Dystryktu Pierwszego, biorącej udział w 74 Głodowych Igrzyskach. Ale czy ktoś zaglądał w jej przyszłość? Czy ma chłopaka? Przyjaciółkę? Wroga? Czemu właściwie zgłosiła się na Igrzyska? Czy ktoś się nad tym zastanawiał? Ja tak i oto powstał ten blog - blog o Błyskotce. O jej myślach, uczuciach i pragnieniu zemsty. Czy Glimm wygra Igrzyska?

  http://hariett-corkaapollina.blogspot.com/ <------ Hariett Keeper była zwyczajną szesnastolatką, kiedy nagle napada ją stado gryfów i córka Aresa mówi jej, że jest półboginią. Hariett zostaje oskarżona o kradzież trójzębu Posejdona i zmuszona jest go odzyskać. Dzięki darom od swojego ojca - Apollina - razem z Katherine i Melisą wyruszają na wyprawę. czy odnajdą zaginiony trójząb? Czy uda im się pogodzić Hariett i Percy'ego Jacksona? Czy herosi w końcu jej zaufają?

  OdpowiedzUsuń
 9. Serdecznie zapraszam ♥

  "~`Tego chciałeś?! Do reszty zniszczyć to w co wierzyłam?! Co utrzymywało mnie przy życiu?!.. Wygrałeś... Nie potrafię dalej walczyć... Osiągnąłeś swój cel... Zniszczyłeś mnie...'~

  Oto historia dziewczyny z domu dziecka, która trafiła do rodziny Louis'a. Myślała, że jej życie całkowicie się odmieni... I miała rację... Mimo tego, że rodzice chłopaka opiekują się Meg, Louis z jakiegoś powodu jej nienawidzi i zmienia jej życie w piekło...

  Miłość na przekór zdrowemu rozsądkowi... historia, która stanie się obsesją..."

  http://forbidden-feeling-louistomlinson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli chcesz szczerą opinię, recenzję o swoim blogu
  zapraszam do nas http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  prowadzimy także nabór, może czekamy właśnie na Ciebie!
  Pozdrawiamy,
  Załoga Recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 11. http://age-of-the-heir-dramione.blogspot.com/
  Zapraszam do mnie na opowiadanie, które odbiega całkowicie od kanonu HP i wzbogacone jest o nowe postacie. Komnata Tajemnic na drugim roku nie została otwarta, a dziennik Tom'a Riddle'a nie znajduje się w posiadaniach Lucjusza Malfoya, lecz jego wychowanka Louis'a Tomlinson'a - kolejnego dziedzica Salazara Slytherin'a :) Hermiona nosi nazwisko jednego ze swoich największych wrogów, a Draco? Draco to ten sam arogancki dupek co zwykle.
  Pozdrawiam
  Ruby Vine

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam do siebie na tłumaczenie ff. Nosi ono nazwę Liam SeX Slave
  Liam nie był już taki sam odkąd zerwał z Danielle Peazer. Myślał, że będą razem na zawszę, lecz się mylił. Czuł się załamany, nie wiedział co robić odkąd zakończyli związek. Starał się zagłuszyć ból serca pijąc i imprezując. Tęsknił za miłością i był seksualnie sfrustrowany, ale nie chciał zaufać kolejnej dziewczynie bojąc się, że zostawi go tak jak Danielle. Nie szukał jakiejś głębszej relacji twierdząc, że to jeszcze za wcześnie. On nie potrzebował kogoś kogo mógłby przytulać i całować każdego ranka i w nocy tylko kogoś kto zaspokoił by go kiedy tylko by chciał. Wtedy spotkał Mie Harper która desperacko potrzebowała pieniędzy.
  http://liamsexslave-tlumaczenie.blogspot.com/
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam serdecznie na mój spis ff z idolami :)

  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  http://spis-ff-jb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. kochanie zapraszam na #365daysff http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad♥

  Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 15. On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
  On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
  On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
  On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
  On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
  On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
  On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
  On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą

  Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
  Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?


  Serdecznie zapraszam:
  youaremypoison-jbff.blogspot.com

  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 16. Justin to nieodpowiedzialny milioner prowadzący ogromny klub ze striptizem. Co stanie się kiedy jego burdel będzie pełen długów, a w jego progach pojawi się czarująca striptizerka Megan?
  Zapraszam na opowiadanie NO CONTROL

  http://nocontrol-pl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Justin Bieber pochodzi z ułożonej, zamożnej i pobożnej rodziny. Nic by nie wskazywało na to, że wybierze takie życie jakie wybrał. Wyrachowany, agresywny, nieobliczalny, żyjący w kryminalnym świecie młody mężczyzna marzy tylko o tym aby wstąpić w szeregi mafii. Przeszkadza mu tylko, że nie jest czystej krwi Włochem. Wie, że musi być naprawdę dobry, aby wkupić się w łaski dona, co ciągnie za sobą serię morderstw, kradzieży i zamieszek z jego strony. Gdy tylko mu się udaje dostaje swoje pierwsze zadanie, po którym od razu trafia za kratki. Justin liczył na morderstwa, zastraszanie, handel narkotykami i żywym towarem długimi latami, a nie liczenie cegieł więziennej ściany. Jednak nawet nie odsiaduje miesiąca, gdy odwiedza go dosyć nietypowa osoba.
  Doradca prezydenta Stanów Zjednoczonych.
  Chłopak dostaje propozycję. Dosyć nietypową. W zamian za wolność ma porzucić czarne interesy, wrócić do szkoły i pilnować Skylynn Hall- córkę prezydenta. Z pozoru poukładaną nastolatkę, która marzy tylko o pokoju na świecie i podtrzymaniu gatunku puszczyka plamistego. Mimo, że z uprzedzeniem, Justin zgadza się i szybko tego żałuje, gdy dochodzi do starcia pomiędzy nim, a dziewczyną. Już po kilku zamienionych zdaniach ma ochotę rozszarpać ją gołymi rękami i nic nie idzie w dobrym kierunku. Mimo, że sam nie jest świętoszkiem aroganckie zachowanie Skylynn doprowadza go do białej gorączki.
  Zapraszam i przepraszam za spam xx
  http://all-of-the-lights-baby.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dodaj komentarz